$ DOLAR → Alış: 3,56 / Satış: 3,58
€ EURO → Alış: 4,00 / Satış: 4,01

İRAM 2017 Kış Staj Programı

İRAM 2017 Kış Staj Programı
  • 604 kez okundu

İran Araştırmaları Merkezi, yetenekli lisans (3 ve 4. sınıf) ve lisansüstü öğrencilere akademik becerilerini geliştirmeleri ve güncel araştırma konuları hakkında bilgilenmeleri için bir staj programı düzenlemektedir.

Hangi Alanlardaki Öğrenciler Başvurabilir?

İRAM çok çeşitli sosyal ve beşeri bilim alanlarından öğrencileri staj programına dâhil etmektedir: İktisat, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, kamu yönetimi, eğitim, sosyoloji, psikoloji, iletişim, hukuk, felsefe, ilahiyat, edebiyat, mütercim tercümanlık ve benzeri alanlar.

Stajyerler İRAM’da Ne Tür Bir Eğitim Alırlar? İRAm staj programının eğitim yaklaşımı yaşayarak ve yaparak öğrenmektir. Bu çerçevede stajyerler, eğitimleri süresince seminer ve tartışma gruplarına dahil olurlar; literatür taramasında, basın takibinde, toplantı organizasyonlarında ve İRAM’da bünyesinde yürütülen diğer araştırmalarda aktif bir şekilde yer alırlar.

 

Son başvuru: 15 Ocak 2017


Staj Başvuru Formu İçin Tıklayınız


 

Etiketler: / /

Burs Başvurusu Akademik İlanlar ALES ALES Sonuçlar ALES Puan Hesaplama ALES Soruları YÖKDİL Nedir? YÖKDİL Puan Hesaplama YLSY Nedir? MEB Bursu