$ DOLAR → Alış: 3,56 / Satış: 3,58
€ EURO → Alış: 4,00 / Satış: 4,01

III. Zihin Sempozyumu

III. Zihin Sempozyumu
  • 770 kez okundu

Düşünbil Akademi’de çok farklı disiplinlerde programlar yer almaktadır. Bunlar arasında Evrimsel Biyoloji, Astronomi, Arkeoloji, Felsefe, Sosyoloji, Psikanaliz vb programlar yer alacaktır. Ayrıca Düşünbil Dergisi bugüne kadar düzenlediği etkinlikleri Akademi çatısı altında birleştiriyor. Düşünbil Akademi olarak ülkenin bilim ve felsefe kültürüne katkı sunmayı hedeflemektedir. Bu neden 3. sü düzenlenen Zihin Sempozyumunun bu yılki teması “Delilik”

 

 

III. Zihin Sempozyumu: Delilik

Kayıt Koşulları

Etkinlik gelirleri Düşünbil ve Libido Dergileri bütçelerine bağış olarak aktarılmaktadır. Bu nedenle kayıt iptali yapılmamaktadır. Alınan her ödeme dergilerimizin okurlarımıza daha iyi şartlarda ulaşabilmesi için kullanılmaktadır.

Etkinlik ücretini yatırırken banka masrafları katılımcıya aittir. Lütfen banka masraflarını hesaplamayı unutmayınız.

Öğrenci indiriminden yararlanacak katılımcılarımızın öğrenci kimliğini ya da öğrenci belgesini tarayarak ya da fotoğrafını çekerek dusunbil@hotmail.com adresine, konu kısmına “III. Zihin Sempozyumu Öğrenci Belgesi” yazarak, göndermeleri gerekmektedir.

KAYIT TARİHLERİ

23 Aralık 2015- 1 Şubat 2016

Konaklama:

İl dışından gelecekler için önereceğimiz bir hostel var. Web sitelerini inceleyip veya telefonla arayıp “konaklama için uygun mudur değil midir” kendiniz karar verebilirsiniz.
Web Adresi ve İletişim: http://www.deepshostelankara.com-+ 90 312 213 63 38 – info@deepshostelankara.com
Not: Normal koşullarda konaklama katılımcının sorumluluğundadır. Biz sadece yönlendirme anlamında öneride bulunuyoruz!

Katılım Ücreti: 60 TL
Öğrenci İndirimi*: 40 TL

*Öğrenci indiriminden -açıköğretim ve açık lise hariç- en fazla lisans düzeyinde öğrenim gören öğrenciler yararlanabilir.

Tarih: 27-28 Şubat 2016
Yer: Hacettepe Üniversitesi Sıhhıye Kampüsü– Ankara

PROGRAM

BİLDİRİ ÖZETLERİ

Etiketler: / / / / / / / / / /

Burs Başvurusu Akademik İlanlar ALES ALES Sonuçlar ALES Puan Hesaplama ALES Soruları YÖKDİL Nedir? YÖKDİL Puan Hesaplama YLSY Nedir? MEB Bursu