$ DOLAR → Alış: 3,55 / Satış: 3,56
€ EURO → Alış: 3,87 / Satış: 3,89

1. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Konferansı: İnsan ve Toplum Bilimleri

1. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Konferansı: İnsan ve Toplum Bilimleri
  • 986 kez okundu

Journal of International Scientific Researches ile Universidad Autónoma de Madrid ve Asociación Española de Orientalistas işbirliği ile 19-22 Mayıs tarihleri arasında Universidad Autónoma de Madrid ev sahipliğinde İspanya’nın Madrid kentinde İnsan ve Toplum Bilimlerinin tüm alanlarına yönelik bir konferans düzenlenecektir.

Konferans insan ve toplum bilimlerinin her alanındaki sorunlar, gelişmeler ve değişimler ile ilgili bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

Konferansa insan ve toplum bilimleri alanında çalışan bütün bilim insanları, akademisyenler, araştırmacılar ve ilgililer davetlidir.

Konferansın dünyanın dört bir yanında gelen bilim insanlarını buluşturan, insan ve toplum bilimleri alanındaki sorunların, değişme ve gelişmelerin daha iyi anlaşılmasını sağlayan önemli ve anlamlı bir etkinlik olacağına inanıyoruz. Konferans ayrıca Madrid’in güzelliğini ve farklılığını keşfetmek için de mükemmel bir etkinlik olacaktır.

Konferansa katılmak isteyenler en fazla 200 kelimelik bildiri özetlerini 15 Nisan 2016 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

Bildiri özetleri sempozyum düzenleme kurulu tarafından bilim kurulu üyelerinin de görüşleri alınarak değerlendirilecektir. Sempozyumda sunulacak bildirilerin dili Türkçe, İngilizce veya İspanyolcadır.

Konular:

İnsan Bilimleri:

Tarih

Coğrafya

Dilbilim

Edebiyat

Felsefe

İlahiyat

Diğer alanlar

Toplum Bilimleri:

Antropoloji

Arkeoloji

Kültürel ve Etnik Çalışmalar

Ekonomi

İşletme

İktisat

Maliye

Kadın Araştırmaları

Kamu Yönetimi

Uluslararası İlişkiler

Psikoloji

Sosyoloji

Eğitim

Gazetecilik ve Medya

Hukuk

Kütüphanecilik ve Müze Çalışmaları

İletişim

E-Posta: ibadconferences@gmail.com

Web: http://www.ibadergisi.com/

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

Burs Başvurusu Akademik İlanlar ALES ALES Sonuçlar ALES Puan Hesaplama ALES Soruları YÖKDİL Nedir? YÖKDİL Puan Hesaplama YLSY Nedir? MEB Bursu