$ DOLAR → Alış: 3,56 / Satış: 3,58
€ EURO → Alış: 4,00 / Satış: 4,01

1. Ulusal Gençlik Akademisi

1. Ulusal Gençlik Akademisi
  • 879 kez okundu

Genç Sosyal Bilimciler Derneği 21-22 Ekim tarihlerinde Doğuş Üniversitesi’nin ev sahipliğinde alanında duayen 27 akademisyenin katılımıyla I. Ulusal Gençlik Akademisi‘ni düzenleyecektir. 80 farklı üniversitenin Hukuk, Ekonomi, Maliye, Sosyoloji, Psikoloji, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Toplulukları ve Kulüpleri izleyici olarak katılacaklardır.

Ayrıca programa Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edilen partilerin milletvekilleri katılarak oturum aralarındaki kokteyl bölümünde katılımcılarla birlikte olacaklardır.

Programa katılım ücretsizdir. Tüm oturumlara katılan kişilere program sonunda Katılım Belgesi verilecektir.

Konaklama ve ulaşım sorunlarının önceden giderilmesi için etkinliğe il dışından başvuran herkesin başvuruları kabul edilecektir. Program ücretsiz olduğu için konaklama ve ulaşım masrafları katılımcılara aittir.

Programdan bir hafta önce başvurulara olumlu/olumsuz olarak başvuruda belirtilen telefon numarasına SMS sistemi üzerinden geri dönüş yapılacaktır.

Program için son başvuru tarihi 20 Ekim’dir.

Program hakkındaki soru ve görüşleriniz için www.facebook.com/GSBDernegi sayfasına mesaj atarak veya gsbdernegi@hotmail.com adresinden ulaşılabilir.

Etiketler: / / / / / / / / /

Burs Başvurusu Akademik İlanlar ALES ALES Sonuçlar ALES Puan Hesaplama ALES Soruları YÖKDİL Nedir? YÖKDİL Puan Hesaplama YLSY Nedir? MEB Bursu